آپلود ویدئو | ورود | ثبت نام


ویدئوهای آموزشی زبان انگلیسی-

درباره آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی


Embed گزارش تخلف

مشاهده 73

دریافت ویدئو: حجم کم کیفیت بالا
توسط ویدئوهای آموزشی زبان انگلیسی در 22 Jun 2019
توضیحات:

سیر تا پیاز آموزش زبان انگلیسی
توضیحات بیشتر در لینک زیر:
https://pay.salamzaban.com/product/usa

اگر این سطح را بخوانید، نه اینکه فقط بخرید، معادل حداقل 8 ترم کلاس زبان و سطح بعدی فراتر از سالها کلاس سنتی زبان به شما آموزش می دهیم، بطوری که در دو سطح راه چند ساله را سریعتر اما با کیفیتی به مراتب بهتر طی میکنید و از زبان لذت می برید.
دوره سلام زبان از 99 درصد کلاس های سنتی و خصوصی موفق تر می باشد.
صد دقیقه مکالمه خصوصی تلفنی به زبان انگلیسی
در کنار فکر کردن با زبان انگلیسی در این دوره آموزشی مدرسین با زبان آموزان 100 دقیقه بصورت صوتی (5 جلسه 20 دقیقه ای) مکالمه می نمایند که قابل تمدید می باشد.
آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی به مراتب از دوره های سنتی با کیفیت تر می باشد.

لطفا در دوره های آموزشی سلام زبان شرکت نفرمایید
اجازه بدهید بیان کنیم که این دوره آموزشی مناسب چه کسانی نمی باشد:

پکیج آموزش زبان انگلیسی

ما بارها این حکایت را تعریف کرده ایم که ” جوانی به سقراط مراجعه می نماید و تقاضا می کند تا سقراط به او فلسفه یاد دهد. سقراط سر جوان را در حوض آب فرو می کند. نگه می دارد تا حدی که جوان نیاز به نفس کشیدن پیدا می کند.

و شروع می کند به دست و پا زدن.

سقراط جوان را از آب خارج می کند و به او می گوید: هر وقت احساس کردی که به فلسفه به اندازه اکسیژن نیاز داری و بدون آن نمی توانی زندگی کنی بیا تا من به تو فلسفه یاد بدهم. ما سقراط نیستیم اما توصیه می کنیم که اگر به زبان انگلیسی واقعا نیاز ندارید این دوره آموزشی را پیگیری نفرمایید.”
اگر برای یادگیری به طور غیر منطقی عجله دارید لطفا در دوره های آموزشی سلام زبان شرکت نفرمایید. (سریعتر از این دوره با این محتوا حداقل در ایران وجود ندارد اما اگر شما به طور غیر منطقی عجله دارید لطفا ثبت نام نفرمایید.)
اگر در مورد توصیه های آموزشی کاملا دلبخواهی و خود رای عمل می کنید و آن ها را به راحتی و با توجیهات خود نادیده می گیرید. لطفا در دوره های آموزشی سلام زبان شرکت نفرمایید.


اگر باید شخصی شما را هل دهد لطفا در دوره های آموزشی سلام زبان شرکت نفرمایید.
اگر آدرس ایمیل ندارید یا ایمیل خود را چک نمی فرمایید و در کل دانش استفاده از اینترنت را ندارید لطفا در دوره های آموزشی سلام زبان شرکت نفرمایید.


اگر نمی تونید به صورت مرتب گزارش کار بفرستید لطفا در دوره های آموزشی سلام زبان شرکت نفرمایید.
دوره آموزشی ما بر اساس ترجمه انگلیسی به فارسی نمی باشد. یادگیری زبان دوم برپایه زبان اول اشتباه می باشد و شما باید از ابتدای دوره آموزشی کاملا فراموش کنید که زبان فارسی یا زبان مادریتان را بلد هستید و تنها با زبان انگلیسی فکر نمایید.و به همین دلیل است که یادگیری در دوره ما حداقل 8 برابر دوره های سنتی می باشد. ما جزییات این موضوع را کامل به شما آموزش می دهیم. اگر این موضوع برای شما سخت است لطفا در دوره های آموزشی سلام زبان شرکت نفرمایید.
شما متعهد می شوید که در طول دوره آمریکن سایت سلام زبان از هیچ منبع و کلاس آموزشی دیگری غیر از منابع این دوره آموزشی سایت سلام زبان استفاده نفرمایید. اگر این موضوع برای شما سخت است لطفا در دوره های آموزشی سلام زبان شرکت نفرمایید.
شما متعهد می شوید که با کمک فکر کردن با زبان انگلیسی روند صد درصد اشتباه ترجمه کلمات و یادگیری انگلیسی از طریق فارسی را از آموزش خود حذف نمایید و به روند یادگیری انگلیسی از طریق انگلیسی تغییر دهید.اگر این موضوع برای شما سخت است لطفا در دوره های آموزشی سلام زبان شرکت نفرمایید.
مهمتر از همه اینکه باید با انگلیسی در طول روز فکر نمایید.
هدف اصلی ما آموزش است و از اینکه یک نفر در دوره آموزشی ما ثبت نام کند لذتی نمی بریم و اگر ثبت نام کند و بدون نتیجه ما را رها کند در حد بی نهایت متاسف می شویم برای ما مهم است که کسانی را بپذیریم که هدف جدی و مهمی دارند.
اگر شما می خواهید مثلا زبان انگلیسی یادبگیرید تا متوجه بشوید فیلم ها چه چیزی می گویند در این مسیر پا نگذارید و به همان زیرنویس بسنده کنید لطفا. درک فیلم هدف مهمی نیست و وقت و عمرتان هدر می رود.
اگر زبان را یادمیگیرید تا فرصت های بهتر، شغل، تحصیلات، درامد و در کل زندگی بهتری داشته باشید ما در خدمتتان هستیم.

شرایطی که بیان شد شرایط سخت و غیر منطقی نیست. اگر می توانید و برایتان مهم است خود را به آنها متعهد کنید و از این فرصت آموزشی عالی استفاده کنید.

لغات کلیدی:


comments powered by Disqus

درباره ما | تماس با ما | قوانین تخته سفید