آپلود ویدئو | ورود | ثبت نام


فرادرس-

آموزش رابطه های بازگشتی در طراحی الگوریتم و ساختمان گسسته (مرور – تست کنکور ارشد) - بخش سوم


Embed گزارش تخلف

مشاهده 1871

دریافت ویدئو: حجم کم کیفیت بالا
توسط فرادرس در 07 Feb 2016
توضیحات:


برای کسب اطلاعات بیشتر، به این لینک مراجعه نمایید:
http://www.faradars.org/FVSFTE102#

در این دوره آموزشی یکی از مفاهیم اصلی و سرفصل هایی که در کنکورهای کارشناسی ارشد و وزارت علوم برای درس ساختمان گسسته و طراحی الگوریتم مورد سؤال قرار می‌گیرند را مورد بحث قرار می‌دهیم.

در ریاضیات، رابطه بازگشتی، دنباله ای است که به صورت بازگشتی تعریف می‌شود. در یک دنباله بازگشتی، یک معادله به نام رابطه بازگشتی ارائه می‌شود که با آن، جمله n ام دنباله به جملات پیشین مرتبط می‌شود. مقادیر چند جمله اول دنباله به نام های شرایط مرزی یا مقادیر اولیه، داده می‌شوند.

در این مجموعه یک مرور اجمالی به رابطه های بازگشتی شده و سپس تست‌های کنکور دولتی حل شده است. علاوه بر حل تشریحی، نکات کنکوری برای حل سریع تر بیان شده است. نکاتی که در اکثر منابع کنکور نمی‌توان آنها را پیدا کرد و حاصل بیش از ۱۵ سال تدریس کنکوری است.

این مجموعه یکی از بهترین منابع برای دانشجویان و داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می‌باشد.سرفصل های مورد بحث در این فیلم آموزشی عبارتند از:
رابطه های بازگشتی
مرور اجمالی به مبحث مرتبه رابطه های بازگشتی
روش های حل رابطه های بازگشتی
تکرار با جایگذاری
مثال
درخت بازگشت
مثال
قضیه اصلی
مثال
تغییر متغیر
مثال
رابطه های بازگشتی همگن
مثال
بررسی تست های کنکور کارشناسی ارشد مبحث رابطه های بازگشتی
مدرس: مهندس فرشید شیر افکن

کلمات کلیدی:
تست های کنکور, رابطه های بازگشتی, ساختمان گسسته, طراحی الگوریتم،دانلود فرادرس آموزشی رایگان,دانلود فیلم آموزشی رایگان,دانلود جزوه تصویری آموزشی,دانلود کتاب تصویری آموزشی,آموزش غیر حضوری و الکترونیکی,دوره آموزشی تخصصی

لغات کلیدی:

تست, های, کنکور, رابطه, های, بازگشتی, ساختمان, گسسته, طراحی, الگوریتم, دانلود, فرادرس, آموزشی, رایگان, دانلود, فیلم, آموزشی, رایگان, دانلود, جزوه, تصویری, آموزشی, دانلود, کتاب, تصویری, آموزشی, آموزش, غیر, حضوری, و, الکترونیکی, دوره, آموزشی, تخصصی


comments powered by Disqus

درباره ما | تماس با ما | قوانین تخته سفید